KONST / Litografier / Färglitografi 16033061
nr 1603 3061
Färglitografi
Andreas Ribbing, komposition. Signerad, numrerad 105/200. Färglitografi, bildmått: 29x40cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:48:30
4/3 18:32:46